Yurt içinde ve dışındaki tüm projelerde gerçekleştirilen her türlü faaliyetimiz vizyon ve değerlerimiz perspektifinde ele alınmaktadır. Üst düzey uzmanlık ve mükemmeliyet gerektiren teknik ofis ve planlama çalışmaları ile EGİM GRUP PROJE “Mühendislik ve Teknik Ofis” Hizmeti veren lider ve öncü bir firmadır.

EGİM GRUP PROJE alanında öncü bir kuruluş olup, iyi niyet, amatör ruh ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel mühendislik çözümleri sunan bir firma anlayışına sahiptir.

Firmamız Sizin Çözüm Ortağınız.

Projelerin değerlerinde ve hesaplanabilir riskler içerisinde belirlenen süre ve tarihlerde tamamlanması her Firma ve İş veren için esastır. Global Dünyada iş süreçlerinin belirlenmesi, planlamaların ve maliyet analizlerinin yapılması vazgeçilmez bir çalışma alanıdır. Bu sebep ile EGİM GRUP PROJE mühendislik hizmetleri ile firmaların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamakta, firma çalışanlarına verdikleri destek ve danışmanlık hizmetleriyle süreç ile ilgili de eğitimleri vermektedir.

EGİM GRUP PROJE, müşterisi olan firmaları ERP süreçlerine hazırlamaktadır. Bu süreç içerisinde ayrıca Proje Yönetimi hizmetleri ile ilgili Çözüm Ortağı olarak çalışmaktadır.